سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨-
صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 
در راستای اجرای برنامه بازدید دوره ای
بازدید مشاور وزیر و مدیر كل بازرسی وزارت نفت از منطقه كردستان
مشاور وزیر و مدیر کل بازرسی وزارت نفت و روسای بازرسی شرکتهای اصلی از پخش منطقه کردستان بازدید و نظرات اصلاحی بیان نمودند.
 ١٤:٥٦ - چهارشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با بهبود کیفی فرآورده های تولیدی ایران در مسیر ورود به بازار جهانی فرآورده های نفتی قرار دارد
شناخت بازارها و ارتقای کیفیت فرآورده های نفتی کشور، از اصول ورود به بازارهای جهانی است و در این زمینه اقدامهای لازم در حال انجام است.
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حاشیه بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به خبرنگار شانا، گفت: پیش از وارد شدن به بازارهای جهانی، باید نسبت به کیفیت فرآورده های قابل عرضه کشور به بازارهای مورد نظر شناخت کافی حاصل کرد. سید اسدالله احمدی نژاد ارزیابی بازارهای بین المللی و کسب اطلاعات درباره مشخصات و ویژگیهای فرآورده های مورد نظر مشتری را از ضروریات حضور در بازارهای جهانی دانست.
 ١٤:٤٣ - شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس: تفکر صنعتگران نفت و گاز در نمایشگاه بیستم ارائه می شود
نمایشگاه بیستم فضای مناسبی برای ارائه افکار صنعتگران صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و محیطی برای نمایش پشت پرده، تلاش سازندگان داخلی است.
محمدسعید انصاری در گفتگو با خبرنگار شانا با اشاره به برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، بستر را برای عرضه تجهیزات و برنامه‌های سازندگان داخلی و خارجی فراهم می‌کند. ازاین‌رو، رویداد یادشده محیطی برای نمایش پشت پرده، تلاش سازندگان داخلی است.
 ٠٩:١٠ - چهارشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
امسال انجام می شود راه اندازی ٣ طرح بنزین سازی در کشور
بهره برداری از سه طرح بنزین سازی در کشور از اولویتهای مهم امسال شرکت ملی پالایش و پخش ایران است.
ه گزارش خبرنگار شانا، راه اندازی طرح بنزین سازی پالایشگاه بندر عباس و واحد ایزومریزاسیون پالایشگاههای اصفهان و لاوان از مهمترین برنامه های امسال شرکت ملی پالایش و پخش در بخش طرحهای پالایشی است. طرح بنزین سازی پالایشگاه بندرعباس به عنوان یکی از این طرحها هم اکنون به حدود ٩٤ درصد پیشرفت رسیده و قرار است که تا پایان امسال به بهره برداری برسد. با تکمیل طرح و راه اندازی این طرح در پالایشگاه بندرعباس، روزانه حدود ٢,٥ میلیون لیتر بنزین موتور به تولید این محصول استراژیک افزوده خواهد شد.
 ٠٩:٠٩ - چهارشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 صفحه بعدی >>

بازديد اين صفحه :5354
بازديد امروز:37
کل بازديد سایت :48945
بازديدکنندگان آنلاین :1
زمان بارگذاری :0/2610 ثانیه
ایران-تهران-خ استاد نجات اللهی
خ ورشو-جنب پارک-پلاک 4- طبقه 4
www.example.com
021-2222222
021-6666666
mail@mail.com